Пріоритетні напрями діяльності КЗДО у 2023-2024 навчальному році

Пріоритетні завдання закладу на 2023/2024 навчальний рік:

• Підвищення якості освітньої діяльності закладу.
  •
  •  Збереження, зміцнення психічного та фізичного здоров‘я дітей дошкільного віку в нових соціальних умовах воєнного стану. (якщо дію воєнного стану буде продовжено)
  •
  • Формування соціально-громадянської компетентності дітей шляхом зміцнення  національної ідентичності, утвердження позицій громадянина своєї країни, виховання ціннісного ставлення до своєї родини як частини історії, традицій, культури свого народу.
  •
  • Формування культури українського мовлення між учасниками освітнього процесу як основи формування національно-патріотичних почуттів.
  • Спрямувати діяльність педагогів на формування розмовного мовлення дітей шляхом використання сучасних технологій, розвитку зв'язного мовлення, акцентувати увагу на підвищенні рівня культури українського мовлення дошкільників.