КЗО"ДНЗ № 214 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ" ДМР

 








Наші групи

 

 

 

 

 

 

"Карапузики"

 

група раннього віку №1

 

для дітей від 2 до 3 років

 

 

 

вихователі:

Сотова Олена Ростиславівна

Селіванова Валентина Григорівна

Помічник вихователя:

Клименко Яна Олександрівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Зернятко"

 

І молодша група  №2

 

для дітей від 2-3, 3- 4 років

 

Вихователі:

Терновенко Олена Миколаївна

Кузьміна Дар'я Вікторівна

Помічник вихователя:

 

Крамар Марія Сергіївна

 

 

 

 

 

"Пізнайко"

 

ІІ молодша група 

 

для дітей від 3 до 4 років

 

Вихователі:

Портна Вікторія Валеріївна

Чепурова Анастасія Ігорівна

Помічник вихователя:

Хвалюн Тетяна Миколаївна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Сонечко"

 

 

різновікова  група 

 

для дітей від 3 до 4 і від 4 до 5 років

 

Вихователі:

Гендель Тетяна Юріївна

Кюрджієва Олена Петрівна

Помічник вихователя:

Литвиненко Вікторія Миколаївна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Чудасики"

 

логопедична група

 

для дітей від 4 років

 

 

Вихователі:

Арсенюк Тетяна Леонідівна

Бочарова Валентина Миколаївна

Помічник вихователя:

Шерстюк Ольга Олегівна

 

 

 

 

 

 

 

"Капітошка"

 

середня група 

 

для дітей 4 - 5 років

 

Вихователі:

Томанек Світлана Григорівна

Науменко Катерина Анатоліївна

Помічник вихователя:

Бабіч Наталія Михайлівна

 


 

"Бджілка"

 

старша група

 

для дітей 5-6 років

 

 

вихователі:

Висоцька Ірина Олександрівна

Лошакова МАргарита Олександрівна

помічник вихователя:

Левченко Юлія Миколаївна

 

 

 

 

 

 

     

 

                    "Зірочка"

  

компенсуюча логопедична група

 

для дітей  від 4років 

 

      вихователі:   

      Волошина Оксана Григорівна

      Капустіна Анастасія Олександрівна                     

      ​помічник вихователя :

      Степаненко Інна Анатоліївна         

 

 

nbsp;

nbsp;

/uploads/editor/3528/191228/sitepage_69/images/418333_470.jpgpimg alt=