інформація для батьків

1 черв. 2020
Рекомендації для батьків в зв'язку з початком роботи ДНЗ під час карантину

З 01.06.2020р. наш дитячий заклад починає працювати в режимі адаптованого карантину з урахуванням рекомендацій, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020р. №25, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації в наслідок посилення корона вірусної хвороби (СОУІО- 19)

Умови щоденного прийому дітейдо дошкільного закладу

• Довідки від батьків з місця роботи та про стан здоров'я дітей не вимагаються. Але дитина повинна бути здоровою!!!!

• Ранковий прийом дітей при сприятливих погодних умовах буде організовано на центральному вході в ДНЗ з 7.00 до 8.15.

• При вході на територію закладу медичною сестрою буде проводитись температурний скринінг, тому розраховуйте свій час.

• При ознаках ГРВІ чи температурі більше 37,2°С дитина до закладу не допускається.

• Після вимірювання дитині температури, ви відводите дитину на ігровий майданчик, де вас зустрічає вихователь .

• При передачі дитини вихователю батьки повідомляють педагога про результати вимірювання температури, які записуються вихователем у відповідний журнал.• Вимагається дотримання принципів фізичного дистанціювання.

• Не забувайте головний убір (кепки, панамки тощо) та запасний одяг та змінне взуття, які бажано розмістити в дитячому рюкзачку, що забезпечить мінімальний контакт з речами інших дітей.

• Не давайте дитині з собою іграшки, продукти харчування.

• З 8.15 до 16.00 вхід до будівлі закладу буде зачинено.

• Батьки зможуть забрати дитину після 16.00 на групових майданчиках.

• Якщо виникли сімейні обставини, і Вам необхідно забрати дитину із закладу раніше, то потрібно зателефонувати вихователю та повідомити час, коли Ви будете перебувати біля будівлі закладу, дитину до Вас приведе помічник вихователя.

• Вхід батьків до приміщення закладу заборонено! Спілкування з вихователями проводити за допомогою телефонного зв’язку

• Забороняється перебування батьків на території закладу без засобів індивідуального захисту (маски або респіратору)

.• Діти знаходяться в садочку без масок. Якщо ви привели дитину до садочку в масці, ви цю маску забираєте на майданчику додому .

• Під час несприятливих погодних умовах та зниження температури атмосферного повітря Вам необхідно:в ранковий час з 7.00 до 8.15. довести дитину до центрального входу закладу, де їй буде проведено температурний скринінг і дитину до групи проведе співробітник закладу. А дітей груп «Карапузики», «Зернятко», та «Зірочки» після скринінгу батькам потрібно самостійно відвести дитину до ганків груп та передати вихователям. Медсестра повідомить вихователів цих груп про проведення скринінгу.

Умови перебування дітей в закладі:

- Дошкільний заклад забезпечено: рідким милом, безконтактним термометром, дезінфікуючими засобами для обробки поверхонь, посуду, іграшок, антисептиком для обробки рук (дітям антисептиком руки не обробляються) , паперовими рушниками.

- Всі протиепідемічні заходи спрямовані на захист дітей в дошкільному закладі будуть проведені.

- Працівники забезпечені засобами особистої гігієни.

- Буде забезпечене максимальне перебування дітей на свіжому повітрі, організація ігор, розваг, уникаючи близького фізичного контакту.